Новини

10 жовтня

Розпочались поставки лиж та санок MARMAT

Розпочались поставки товарів зимового асортименту торгової марки MARMAT. В пропозиції, як звично, дитячі набори (лижі та палички), санки та дошки для ковзання. В цьому сезоні з’явилась нова модель пластмасових санок у вигляді мушлі, яка так і називається, - "Мушля".

10 жовтня

TOGU - інвентар для фітнесу, реабілітації, йоги та художньої гімнастики

Ми раді повідомити, що серед торгових марок, які ми пропонуємо, з’явилась ще одна зірка - TOGU.
TOGU - це німецький виробник товарів для здоров’я, фітнесу та спорту з 1956 року. Завдяки своїй якості та інноваційності, ця продукція так і позиціонується - "зроблено в Німеччині".

«Нова Спортс» є імпортером та дистриб’ютором товарів для спорту, туризму та відпочинку. Ми постачаємо спорттовари оптом: кілька слів про нас та умови співпраці.

Ми пропонуємо спортивні товари оптом та туристичне спорядження в широкому асортименті. У цьому розділі можна завантажити каталоги та додаткову інформацію.

вул. Городоцька, 357, м.Львів 79040 Україна

Тел/факс: (032) 297-61-87
Моб: (067) 374-65-62, (050) 431-09-96

sales@novasports.com.ua

09 вересня

Складські залишки онлайн

Шановні партнери,
на нашому сайті доступні актуальні складські залишки в форматах XML та CSV. Ви можете формувати свої замовлення чи налаштовувати інтернет вітрини на базі даних, які оновлюються в режимі реального часу.
Детальнішу інформацію та персональні паролі ви можете отримати у свого менеджера.

19 грудня

Режим роботи у новорічно-різдвяний період

Графік роботи на святковий період:
1 січня — вихідний
2, 3 січня — робочий
4 по 8 січня — вихідний

10 червня

Намет BOSTON — лідер продажів!

Незмінним лідером продажів сезонів 2011-2013 років, серед наметів серед серії TOUR, великої популярності набув намет BOSTON. Ця чудова, простора і комфортна модель представлена для 3, 4, 5 та 6 осіб.