Новини

04 березня

Товари для туризму — 2013!

Пропонуємо нашим клієнтам нову колекцію товарів для туризму та відпочинку відомих брендів Outwell та Easy Camp, яка надійде у продаж на початку Березня 2013 року.

27 лютого

Оновлення товарних запасів BECO

Пропонуємо ознайомитись з каталогом товарів для плавання та аквафітнесу. Незабаром товарні запаси для плавання та аквафітнесу BECO поповняться та розширяться.

26 лютого

Розпродаж зимових товарів!

Поспішайте придбати товари зимового асортименту з максимальними знижками! Консультації щодо залишку товарних запасів та відсоток сезонної знижки дізнайтесь у регіонального менеджера.

01 серпня

Нова потужна торгова марка BECO в нашому портфелі пропозицій

Ми раді повідомити, що Нова Спортс підписала дистрибуторський договір з німецькою компанією BECO Beermann CO KG на поставку і дистрибуцію широкого асортименту товарів для плавання, відпочинку на воді, а також аква фітнесу. Перша партія товарів для плавання вже на складі і доступна для замовлення.

01 листопада

Сезон хокейних баталій розпочато!

Розпочались поставки ключок Fischer та Tisa. Добре відомі і шановані в Україні та в цілому світі ключки шукають своїх господарів. Перші партії з попередніх замовлень вже в магазинах наших партнерів. Ще є можливість скласти замовлення і підготуватись до сезону.

«Нова Спортс» є імпортером та дистриб’ютором товарів для спорту, туризму та відпочинку. Ми постачаємо спорттовари оптом: кілька слів про нас та умови співпраці.

Ми пропонуємо спортивні товари оптом та туристичне спорядження в широкому асортименті. У цьому розділі можна завантажити каталоги та додаткову інформацію.

вул. Городоцька, 357, м.Львів 79040 Україна

Тел/факс: (032) 297-61-87
Моб: (067) 374-65-62, (050) 431-09-96

sales@novasports.com.ua

09 вересня

Складські залишки онлайн

Шановні партнери,
на нашому сайті доступні актуальні складські залишки в форматах XML та CSV. Ви можете формувати свої замовлення чи налаштовувати інтернет вітрини на базі даних, які оновлюються в режимі реального часу.
Детальнішу інформацію та персональні паролі ви можете отримати у свого менеджера.

19 грудня

Режим роботи у новорічно-різдвяний період

Графік роботи на святковий період:
1 січня — вихідний
2, 3 січня — робочий
4 по 8 січня — вихідний

10 червня

Намет BOSTON — лідер продажів!

Незмінним лідером продажів сезонів 2011-2013 років, серед наметів серед серії TOUR, великої популярності набув намет BOSTON. Ця чудова, простора і комфортна модель представлена для 3, 4, 5 та 6 осіб.