Про компанію

Компанія «Нова Спортс» була заснована в 2006 році як імпортер та дистриб’ютор спорттоварів, товарів для туризму та відпочинку. Незважаючи на молодий вік компанії, ми не новачки на цьому ринку. Більшість наших співробітнків мають значно триваліший досвід роботи на ринку спортивних товарів. Ми знаємо як "було колись", орієнтуємось в сьогоднішній ситуації і маємо чітке бачення, а також мрії стосовно того, що повинно бути завтра. Запрошуємо до співпраці - творити своє успішне майбутнє разом!

«Нова Спортс» є офіційним дистриб’ютором данської компанії OASE Outdoors ApS - одного з провідних гравців на Європейському ринку товарів для кемпінгу та туризму. В портфелі компанії 3 потужних бренди: Robens®, Outwell® та Easy Camp®, які в стані задовольнити будь-які потреби та смаки. Robens - функціональне туристичне спорядження для професіоналів. Outwell бренд №1 в Європі в сегменті кемпінгу та сімейного відпочинку на природі. Easy Camp - надзвичайно приваблива колекція туристичного і кемпінгового спорядження, яке дасть Вам значно більше, ніж ви за нього заплатите.

Ми вважаємо, що ринок повинен пропонувати різні товари: і дешеві, і дорогі - споживач повинен мати вибір. Чого не повинно бути на ринку - це відверто неякісного, шкідливого або підробленого товару. Тому всі без виключень товари, які ми імпортуємо в Україну, проходять санітарно-епідеміологічну лабораторну експертизу та мають відповідні висновки. Також весь товар маркується згідно чинного українського законодавства про захист прав споживачів.

В пошуках "золотого" співвідношення ціна/якість ми скеровуємо свої погляди як на Захід, так і на Схід. Нашими постачальниками є компанії з Данії, Німеччини, Польщі, Естонії, Угорщини, Китаю, Гон Конга, Пакистану та Тайваню. Кращі моделі ми збираємо під власними брендами. Вже було представлено першу колекцію футбольних та волейбольних м’ячів під власною торговою маркою re:flex.

«Нова Спортс» є не тільки гуртовим постачальником спорттоварів. В нас є відділ дрібно-гуртового продажу, який займається екіпіруванням спортивних команд, секцій, спортивних залів та шкіл. Ми в стані знайти для Вас необхідне тренажерне обладнання, спортивну форму чи будь-який спортивний інвентар.

Серед наших покупців є не тільки спеціалізовані спортивні магазини. Це також інтернет магазини, мережі супермаркетів (Велика кишеня, Арсен), фітнес-студії, ДЮСШ, ВУЗи, загально-освітні школи.

Роздрібних покупців запрошуємо відвідати наш інтернет магазин, де можна замовити всі товари з нашого асортименту з доставкою в будь-який куточок України.

Умови співпраці
Умови співпраці можуть відрізняти в залежності від кількох параметрів: тривалості співпраці, об’ємів продажу, умов оплати тощо. В нас існує "базова" гуртова пропозиція, з якої все розпочинається. По мірі розвитку партнерських стосунків обговорюються додаткові знижки та умови оплати. На деякі товарні групи/бренди проводяться кампанії з попереднього замовлення, які дають можливість замовити ліквідну продукцію на значно вигідніших умовах.

В нас також є постійно діюча акція «Злови мить» - періодично ми обираємо 8-10 товарних позицій, на які встановлюються додаткові знижки. Така пропозиція діє лише визначений період часу.

Отримати нашу комерційну пропозицію можна заповнивши відповідну форму на сайті. Можна також скористатись телефоном або електронною поштою. Будемо раді дати Вам вичерпну відповідь.

Запрошуємо до співпраці!

Ми пропонуємо спортивні товари оптом та туристичне спорядження в широкому асортименті. У цьому розділі можна завантажити каталоги та додаткову інформацію.

вул. Городоцька, 357, м.Львів 79040 Україна

Тел/факс: (032) 297-61-87
Моб: (067) 374-65-62, (050) 431-09-96

sales@novasports.com.ua

«Нова Спортс» має партнерів практично в кожному регіоні України.

09 вересня

Складські залишки онлайн

Шановні партнери,
на нашому сайті доступні актуальні складські залишки в форматах XML та CSV. Ви можете формувати свої замовлення чи налаштовувати інтернет вітрини на базі даних, які оновлюються в режимі реального часу.
Детальнішу інформацію та персональні паролі ви можете отримати у свого менеджера.

19 грудня

Режим роботи у новорічно-різдвяний період

Графік роботи на святковий період:
1 січня — вихідний
2, 3 січня — робочий
4 по 8 січня — вихідний

10 червня

Намет BOSTON — лідер продажів!

Незмінним лідером продажів сезонів 2011-2013 років, серед наметів серед серії TOUR, великої популярності набув намет BOSTON. Ця чудова, простора і комфортна модель представлена для 3, 4, 5 та 6 осіб.